MART  2011 / Sayı-26

 
AS MERKEZ OUTLET İLE 
“ALIŞVERİŞE YELKEN AÇIN”
 
Bursa'nın ilk ve tek outleti As Merkez Outlet, yepyeni bir kampanyanın startını verdi. 

Müşterileri için her zaman en iyisini düşünen, cazip fiyat avantajları ve düzenlediği kampanyalarla her zaman kazandıran As Merkez Outlet, yepyeni bir kampanyanın startını verdi. 2011 yılında, hesaplı alışverişin tek adresi As Merkez Outlet'ten yapacağınız her 50 TL'lik alışveriş, size harika bir Gökmarin QS 21 yelkenli tekne kazanma şansı sunuyor. En hesaplı alışverişin adresi As Merkez Outlet, dört aylık kampanya sonunda dört kişilik yatak kapasitesi olan şık bir yelkenli tekne hediye edecek.

 
“SHEDDEATH” SERGİSİ 
AS MERKEZ OUTLET’TE
 

Fotoğraf sanatçısı Ümit Karalar 50 ünlü kadına makyajı yaptı ‘Sheddeath’e hayır dedi. 
 
Son günlerin en çok konuşulan sanat faaliyetlerinden olan “Sheddeath” sergisi As Merkez Outlet’te 6 Mart 2011 Pazar günü saat 16.00’da açılacak. Fotoğraf sanatçısı Ümit Karalar; ünlü kadınlara uygulanan plastik makyajla şiddet gören kadının yaşadığı duygusal çöküntüyü ve çaresizliği topluma aktarmayı hedefliyor. “Kadına Yönelik Şiddete Hayır” konulu “Sheddeath” başlıklı sergiye Doğa Rutkay, Zeynep Beşerler, Deniz Çakır, Rojda Demirer, Zeynep Mansur gibi 50’ye yakın ünlü kadın destek verdi. 
Nilüfer Lions Kulübü ile ortaklaşa hazırlanan serginin geliri Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlanacak. Çiçek Dilligil ve Sevinç Erbulak’ın açılışta hazır bulunacakları sergi 21 Mart 2011 Pazartesi akşamına kadar As Merkez Outlet giriş katında ziyaret edilebilir.
    

 
NAR BEBE AS MERKEZ OUTLET’TE AÇILDI 

Güney Marmara’nın 1200 metrekarelik en büyük bebek mağazası Nar Bebe, görkemli bir törenle As Merkez Outlet’te hizmet vermeye başladı.
 
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Karadağ, Avcılar Müftüsü Mehmet Aktoprak, Chicco Türkiye Genel Müdürü Murat Doğan Altınoğlu ve As Merkez Outlet Genel Müdürü Fahir Çam’ın açılış kurdelesini kestiği Güney Marmara’nın 1200 metrekarelik en büyük bebek mağazası Nar Bebe, As Merkez Outlet plaza kompleksinde açıldı. Chicco, Maxi-Cosi, Kraft, Maclaren, Inglesina, Avent, Fisher-Price ve Tiny Love gibi dünya devi bebek markalarını bünyesinde toplayan ve “Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu herşey” sloganı ile hizmet vermeye başlayan Nar Bebe, çocukların 0–10 yaş grubu ihtiyaçlarını karşılıyor. Mağaza ortaklarından Levent Sevindi, “Güney Marmara’nın 1200 metrekarelik en büyük bebek mağazası Nar Bebe, açılışa özel fiyat politikasıyla hizmet veriyor” dedi.

MUMLAR YANDI, PIRLANTALAR SAHİBİNİ BULDU

Sevgililer Günü nedeniyle “Aşkın Ateşi” kampanyası düzenleyen As Merkez Outlet, bir hafta boyunca hediyelerini almaya gelenlere ev sahipliği yaptı. 

As Merkez Outlet’ten yapılan 50 TL’lik alışverişle aldıkları özel mumu yaktıktan sonra içinden çıkan hediyeye sahip olan talihliler hediyelerine 15–22 Şubat tarihlerinde kavuştular. Binlerce hediyenin sahibini bulduğu kampanya sonunda Hülya Ertekin ve Sevgi Başaran Diam Art’tan pırlanta yüzüklerini aldılar. Hediyelerini almaya geldiklerinde çok heyecanlı oldukları gözlerinden okunan talihliler As Merkez Outlet yönetimine böyle güzel bir kampanya yaptıkları için çok teşekkür ettiler. Hülya Ertekin Diam Art’tan pırlanta yüzüğünü Mağaza Sorumlusu Yaşar Gülali ile As Merkez Outlet Reklâm ve Halkla İlişkiler Müdürü Seray Gül’ün elinden aldı.

    

 
MİGROS AS MERKEZ OUTLET’TE
 
Türkiye'de modern perakende sektörünün öncülüğünü yapan Migros, As Merkez Outlet plaza kompleksinde hizmet vermeye başladı. 

Gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kırtasiye, zücaciye, beyaz eşya, kitap ve konfeksiyon gibi bölümleriyle hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılayan Migros 2500 m2’lik satış alanıyla As Merkez Outlet plaza kompleksinde yer alıyor. As Merkez Outlet plaza kompleksinde hizmet vermeye başladıkları için mutlu olduklarını dile getiren Migros Mağaza Müdürü Bülent Varlık, ”Tecrübesiyle, müşterisine en iyiyi, en güzeli sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinen Migros; dinamik kimliğiyle Yalova Yolunda hizmet veriyor. Sahip olduğumuz insan kaynağına olan güvenimizin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabası içerisindeyiz. Bilgi teknolojilerine verdiğimiz önem ve yaptığımız yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olarak yoluna hız kesmeden devam ederken As Merkez Outlet’te olmak bizim için çok önemli” dedi.

 
EĞLENCE KARNESİNİN BÜYÜK HEDİYESİ AYŞENUR KURT’UN

Bursa’nın ilk ve tek outleti As Merkez Outlet’in, yarıyıl tatili için anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine yönelik hazırladığı hoş etkinlikler zinciri sona erdi. 
 
Katılan çocuklar arasından sorulan soruya doğru cevabı veren Ayşenur Kurt bir adet bisiklet sahibi oldu. 
As Merkez Outlet’in, çocukların yarıyıl tatilini daha eğlenceli kılmak ve unutulmaz bir tatil geçirmelerini sağlamak için yaptığı ücretsiz bir dizi etkinlik sona erdi. 9 gün boyunca çeşitli hediyeler kazanan ve bir adet bisiklet kazanmak için form dolduran öğrenciler arasından sorulan soruya doğru cevabı veren ilk kişi olan Ayşenur Kurt bir adet bisikletin sahibi oldu. 3000’i aşkın kişinin katıldığı ve Hayal Dünyası Oyuncak’ın önünde yapılan ödül töreni renkli görüntülere sahne oldu. İlköğretim okulu üçüncü sınıf öğrencisi Ayşenur Kurt hediyesini Hayal Dünyası Oyuncak Mağaza Müdürü Altan Topçu’nun elinden aldı. 
 

 
EĞLENCENİN DEĞİŞMEZ ADRESİ, 
AS MERKEZ OUTLET! 

Seçkin markalardan oluşan mağaza karması ile alışverişe “outlet” bir yaklaşım getiren As Merkez Outlet, şık eğlence ve dinlenme mekânlarıyla mutluluğunuza da hizmet etmeye devam ediyor. Mudo City, Hayal Dünyası Oyuncak, LC Waikiki, Mikasa Trend, Kervan, Blue Key ve Bursa’nın en büyük spor mağazası Intersport başta olmak üzere, son derece zengin bir mağaza karması As Merkez Outlet’te sizi bekliyor. Mavi Jeans, Herry, Y-London, İGS, Kiğılı ve Tiffany gibi kaliteye öncülük eden dev markalar, alışverişinize keyif katıyor.

 

EMİNE ÖRNEKLİ ÖĞRENCİLER AS MERKEZ OUTLET’TE COŞTU

As Merkez Outlet’te “Sağlıklı beslen, hareketli yaşa” sergisinin açılışı öncesinde çeşitli gösteriler sunan Özel Emine Örnek Eğitim Kurumu öğrencileri velilerden tam not aldı. 
“Sağlıklı beslen, hareketli yaşa” sergisinin açılışı için bir dizi etkinlik hazırlayan Özel Emine Örnek Eğitim Kurumu öğrencileri hünerlerini As Merkez Outlet’te sergiledi. Çok sayıda veli ve davetlinin de hazır bulunduğu etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.  Koro halinde şarkıların söylenmesinin ardından dans eden ve yoga yapan çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

   

AS MERKEZ OUTLET
Yeni Yalova Yolu 9.km Sönmez Plaza Tesisleri Bursa / Türkiye
URL www.asmerkezoutlet.com     /     e-mail: asmerkez@asmerkez.com.tr
Tel: +90 224 - 261 51 51    Faks: +90 224 - 261 58 98

As Merkez’den Haberler e-mail listesinden çıkmak için lütfen basin@asmerkez.com.tr